Share
Go down
Iris
Nastolatek
Punkty życia : 100/100
Female Posty : 49
Data dołączenia : 24/09/2016
Skąd : Daleko
Zobacz profil autora

Szatnia na rzeczy

on Nie 23 Paź 2016, 00:22
Tutaj również płacisz za możliwość strzelania właśnie w tym miejscu. Wpierw musisz podejść do chłopa na tyle muskularnego, iż pewnie również i strasznego, a to z powodu blizny, która zajmuje spory obszar twarzy mężczyzny. Strach poproszenia o wstęp na godzinę za odpowiednią sumę pieniędzy zapewne spowoduje, iż nikt tutaj nie wejdzie, oprócz oczywiście tych osób, które tutaj bywały już kilka razy. Wbrew pozorom były żołnierz jest całkiem miły, tylko właśnie wygląd odstrasza od rozpoczęcia jakiejkolwiek rozmowy na jakikolwiek temat. Ale dobrze widzi się tylko sercem, reszta jest niewidoczna dla naszych oczu.

Cennik:
Wypożyczenie broni:

  • Pistolety - 40 LM (koszt za nabój: 3 LM)
  • Karabin maszynowy - 70 LM (koszt za nabój: 7 LM)
  • Karabin wyborowy - 100 LM (koszt za nabój: 11 LM)


Tarcze:

  • Mała tarcza - 2 LM
  • Duża tarcza - 4 LM
  • Sylwetka zakładnika - 4 LM
  • Sylwetka terrorysty - 4 LM
  • Sylwetka policjanta - 4 LM


Trener osobisty: 50 LM

Rejestracja: 20 LM!

Cena za godzinę: 40 LM (około 10 postów od osoby)

Warto dodać, iż po zapłaceniu, jeżeli jesteś tutaj pierwszy raz w swoim życiu, należy podać także swoje dane osobowe, między innymi imię i nazwisko, wiek, adres zamieszkania. Bez tego wejście na strzelnicę jest niemożliwe! Czemu tak? Głównie chodzi o ochronę obiektu oraz zadbanie o porządek miejsca, żeby nie można było wynieść broni. Po zrobieniu tego oraz uiszczeniu kolejnej wpłaty w wysokości 20 LM za wyrobienie specjalnego identyfikatora, który otrzymasz po wyjściu z placówki, otrzymujesz klucze do szatni, gdzie możesz pozostawić swoje wszystkie rzeczy, a co najważniejsze - nie zostaną ukradzione! Oczywiście jeżeli nie dasz ich nikomu. Za zgubienie kluczy uiszczasz kolejną wpłatę w wysokości 15 LM, a za zgubę identyfikatora - 30 LM.

Szatnia ta składa się głównie ze specjalnych, metalowych szafek, które są na tyle spore, iż zmieszczą się tam kurtki kilku innych osób. Możesz tutaj pozostawić wszystkie ciuchy, które zostały zarzucone tylko po to, by nie czuć zimna, albowiem wszystkie pomieszczenia są centralnie ogrzewane. Obok oczywiście znajdują się szafki innych osób, zazwyczaj zamknięte, lecz czasami spotkasz również te otwarte, jeżeli ktoś zgubił już swoją głowę. Jest to całkiem łakomy kąsek dla różnorakich złodziei. Do strzelnicy prowadzą wielkie, stalowe drzwi, które tłumią cały hałas.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach