Share
Go down
Iris
Nastolatek
Punkty życia : 100/100
Female Posty : 49
Data dołączenia : 24/09/2016
Skąd : Daleko
Zobacz profil autora

Opis basenu + cennik

on Pon 26 Gru 2016, 11:25
Opis basenu

Tenże basen, nie posiadając żadnej szczególnej nazwy, funkcjonował do 1999 roku, aż został zamknięty z powodów technicznych - wszystko wymagało remontu oraz ogólnego odświeżenia. Działał on przez ponad 20 lat, a w tamtych czasach był istną perełką technologiczną, najdroższym obiektem w całym mieście. Gdyby go pozostawiono w poprzednim stanie aż do dziś, zapewne nikt nie chciałby tutaj przychodzić. Byłyby podniszczone płytki, zbyt chlorowana woda oraz mało atrakcji, lecz, mając szczęście, obiekt został przemieniony w coś o wiele lepszego. Można nawet powiedzieć, że zaczęli budować to wszystko od początku, ale powróćmy do kolejnych rzeczy. Tutaj funkcjonuje nie tylko pływalnia, ale także i drobny lokal z przekąskami, gdzie po wysiłku można uzupełnić braki jedzenia.

Z zewnątrz budynek wygląda tak, jak wyglądać powinien - szyby z zewnątrz są przyciemnione dla potencjalnych obserwatorów, a wejście chronią wszędobylskie kamery, które nie mają litości dla mieszkańców Livendale. Piękny napis "Basen" zdobi budynek, tak by był widoczny dla nowych osób oraz turystów, nawet w nocy. Połączenie koloru jasnoniebieskiego i białego wręcz uderza swoją niezwykłością po oczach przechodniów.


Cennik

_________________
"Sometimes... you can cry until there's nothing wet in you. You can scream and curse to where your throat rebels and ruptures. You can pray, all you want, to whatever god you think will listen. And, still it makes no difference. It goes on, with no sign as to when it might release you. And you know that if it ever did relent...it would not be because it cared."
Johnen Vasquez
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach