Share
Go down
Iris
Nastolatek
Punkty życia : 100/100
Female Posty : 49
Data dołączenia : 24/09/2016
Skąd : Daleko
Zobacz profil autora

Opis banku "Koniczyna"

on Pon 26 Gru 2016, 11:33
Czterolistna koniczynka oznacza szczęście dla każdego, ale czy aby na pewno? Przecież pod tą nazwą funkcjonuje jeden z pobocznych banków w mieście Livendale, który głównie zajmuje się zawieraniem umów z klientami pewnie tylko po to, by następnie wyłudzić od nich jeszcze większe pieniądze. To są właśnie uroki takich placówek - coś za coś, bo w życiu nie ma nigdy nic za darmo. Aby coś zdobyć, trzeba mieć ogromne szczęście w swoim jakże dziwnym i nietypowym życiu.
Jaskrawe kolorki zielonego przyozdabiają radośnie cześć budynku, coby był on widoczny w nocy pod postacią lamp bijących po oczach kierowców. Wielki biały napis "Bank "Koniczyna"" wraz z uśmiechniętym panem trzymającym w swojej zmarszczonej dłoni tę roślinkę, niezbyt trudno zapomnieć o logo firmy. Obok budynku znajdują się aż cztery bankomaty służące do wypłacania pieniędzy z danego konta, a to wszystko pod bardzo czujnym okiem zaawansowanych kamer, idealnie kamuflujących się do otoczenia.
Na drzwiach znajdują się kartki z informacjami o najnowszych ofertach banku oraz podstawowe godziny otwarcia placówki. Warto się z nią zaznajomić, ponieważ przed lub po tych godzinach nie da się wejść do budynku.

Poniedziałek-Piątek: 9:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 13:00
Niedziela: NIECZYNNE

_________________
"Sometimes... you can cry until there's nothing wet in you. You can scream and curse to where your throat rebels and ruptures. You can pray, all you want, to whatever god you think will listen. And, still it makes no difference. It goes on, with no sign as to when it might release you. And you know that if it ever did relent...it would not be because it cared."
Johnen Vasquez
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach