Share
Go down
avatar
Nastolatek
Punkty życia : 100/100
Female Posty : 49
Data dołączenia : 24/09/2016
Skąd : Daleko
Zobacz profil autora

Opis strzelnicy + cennik

on Pon 26 Gru 2016, 14:47
Strzelnica ta położona jest nieopodal słynnego baru, w którym pracuje jeden z policjantów. Zdobyła ona klientów właśnie dzięki upustom dla stróżów prawa, jednak nie tylko - wszędobylskie opinie w Internecie reklamują tylko i wyłącznie tę strzelnicę jako najlepszą ze wszystkich w całym Livendale. I nie ma powodów do sprzeczania się z nimi, bo to jest najczystsza prawda - czy gdzieś w mieście znajdzie się tańszą i lepszą atrakcję? Raczej nie. Dostęp do budynku mają tylko i wyłącznie dorośli, dzieci same tutaj nie mogą przyjść nawet z rodzicami. Jeżeli chodzi o nastolatków - mogą, ale tylko i wyłącznie z opiekunami, którzy będą ponosić odpowiedzialność za szkody.

Budynek ten jest trochę już poniszczony i nie wygląda na zachwycający, ale mimo to każdy chce chociaż raz w życiu do tej nory wpaść - bo co to jest za facet, który nigdy nie miał w dłoni żadnego karabinu maszynowego?

_________________
"Sometimes... you can cry until there's nothing wet in you. You can scream and curse to where your throat rebels and ruptures. You can pray, all you want, to whatever god you think will listen. And, still it makes no difference. It goes on, with no sign as to when it might release you. And you know that if it ever did relent...it would not be because it cared."
Johnen Vasquez
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach