Share
Go down
avatar
Nastolatek
Punkty życia : 100/100
Female Posty : 49
Data dołączenia : 24/09/2016
Skąd : Daleko
Zobacz profil autora

Opis Starego Cmentarza

on Pią 20 Sty 2017, 14:19
W Livendale istnieją dwa cmentarze - jeden został stworzony ponad 100 lat temu, drugi zaś pamięcią sięga ostatnich kilkunastu lat. I chociaż na Starym Cmentarzu panuje często nieład i chaos, ludzie chętniej woleliby tutaj zostać pochowanymi. Tak oto rodzi się pytanie... Dlaczego? Dlaczego ich ostatnim życzeniem byłoby pozostawienie własnego ciała właśnie tutaj, a nie na Nowym Cmentarzu? Ponieważ ten, nawet jeśli nie wygląda zbyt najlepiej w dzień, w nocy oddawana jest pełna magia tego niezwykłego miejsca. Bijące od jasnego ognia kolorowe światło wydaje się być przepełnione tajemniczością oraz zarazem czymś więcej, czego nie da się określić normalnie słowami, ponieważ każdy z nas czuje to inaczej.
Położony obok starych budynków wydaje się być najstraszniejszym miejscem, jednak i tak nie ma żadnego powodu do obaw - bo tutaj nie wydarzyło się nic, co mogłoby być gorsze od tragedii w hotelu oraz domu. Czarna brama z pięknymi złotymi zdobieniami czeka na tych, którzy "nawiedzą" dusze zmarłych osób. Plotki mówią, że nieliczni z mieszkańców są w stanie zobaczyć zmarłe osoby, co nie dostały się na drugą stronę, o ile ona w ogóle istnieje, zaś zmuszone są do pozostania między ludźmi. Podobno tylko modlitwa jest w stanie przesłać je na kolejną wyprawę/przygodę.

_________________
"Sometimes... you can cry until there's nothing wet in you. You can scream and curse to where your throat rebels and ruptures. You can pray, all you want, to whatever god you think will listen. And, still it makes no difference. It goes on, with no sign as to when it might release you. And you know that if it ever did relent...it would not be because it cared."
Johnen Vasquez
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach