Share
Go down
Iris
Nastolatek
Punkty życia : 100/100
Female Posty : 49
Data dołączenia : 24/09/2016
Skąd : Daleko
Zobacz profil autora

Trzy Panny

on Pią 20 Sty 2017, 14:30
Przechadzając się już zniszczoną ścieżką po jakże starym tym Cmentarzu, dostrzec można trzy piękne rzeźby, które zostały sprowadzone specjalnie przez władze, by zdobiły tereny zmarłych osób. Podobno miasto dostało je za jakieś kontrakty, lecz tylko politycy wiedzą coś na ten temat, ponieważ jesteśmy jedynie obywatelami, niczym więcej. Jednak gdyby być do końca upartym, być może komuś by się udało znaleźć dokładną przyczynę sprowadzenia tych pięknych Trzech Pań.

Zatrzymując się bliżej ich oblicza, żadnemu oku nie umknie, iż panienki były tworzone bardzo dokładnie - widać nawet najmniejsze niedoskonałości, jak chociażby ciemniejsze od reszty piegi. Jedna z nich trzyma w swoich delikatnych dłoniach zdobioną kwiatami oraz innymi roślinami harfę. Jej szata dotyka aż samej podłogi, że dziwne jest to, iż materiał nie porusza się pod wpływem wiatru. Pomiędzy kobietami znajduje się mniejsza od nich dziewczyna furry, która trzyma w swoich łapkach piękny flet. Na jej głowie znajdują się mysie uszy, więc być może dlatego jest ona niższa od swoich rówieśniczek. Zaś ostatnia jest w połowie człowiekiem, a w połowie zwierzęciem, mając na swoim ramieniu drewniane skrzypce, a w prawej ręce smyczek. W jakim celu zostały one tutaj sprowadzone? Niektórym osobom nie umyka, że jest to miejsce czasami niespokojnych ciał i dusz, a kobiety są po to, by je uspokoić.

_________________
"Sometimes... you can cry until there's nothing wet in you. You can scream and curse to where your throat rebels and ruptures. You can pray, all you want, to whatever god you think will listen. And, still it makes no difference. It goes on, with no sign as to when it might release you. And you know that if it ever did relent...it would not be because it cared."
Johnen Vasquez
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach