Share
Go down
Iris
Nastolatek
Punkty życia : 100/100
Female Posty : 49
Data dołączenia : 24/09/2016
Skąd : Daleko
Zobacz profil autora

Groby Nieznanych Żołnierzy

on Pią 20 Sty 2017, 14:48
Historia nie zawsze jest szczęśliwa, nieraz potrafi przywrócić łzy, a to tylko z powodu wojen. Patrząc na te mrożące krew wydarzenia, nieraz zastanawiamy się, dlaczego ludzkość oraz furries popełnili takie błędy, jeżeli mogli je uniknąć. Kiedyś nie było takich środków, żeby móc ich uniknąć, a nawet jeśli istniały inne miasta-państwa, na których mogliśmy się uczyć, to i tak popełnialiśmy te same błędy. Co prawda zdarzenia z innych miejsc mają na zadanie ostrzec przed głupotą, jednak możliwe jest to tylko wtedy, gdy głowa danego terytorium potrafi zrozumieć dane sytuacje. Powracając jednak do tego miejsca...

Odgrodzone jest od reszty za pomocą specjalnej bramy, na której znajduje się napis "Groby Nieznanych Żołnierzy". Wejścia tutaj chroni starszy człowiek nie będący już siłą roboczą, aczkolwiek ten postanowił nie spędzać emerytury przy herbacie, zamiast tego chwycił za straż tego terytorium. Z nim nie warto do końca zadzierać, ponieważ ten człowiek mimo swojego wieku potrafi nadal walczyć, a co najważniejsze - nieźle mu w tym idzie. Po wytłumaczeniu swojej sytuacji ten oto pan pozwala na przejście dalej, lecz nadal ma czujne oko na to, co tam robisz.

Porośnięte już mchem groby nie wyglądają atrakcyjnie, mimo to wiele osób je odwiedza ze względu na historyczny aspekt. Kiedyś nie było spokojnie, a wojna odcisnęła na obywatelach z tamtego wieku jak największe piętno, nie pozwalając w spokoju spać oraz jeść. Ci, którzy je przeżyli, z trudem opowiadają o tym, co się stało, jednak często zatrzymują się na trzęsących dłoniach oraz dziwnych omamach, które prawidłowo nazywają się zespołem stresu pourazowego. Jednak mając ogromne szczęście, można spotkać tych, co opowiedzą w miarę normalnie rzeczy mające miejsce w czasach tejże wojny. Często werbowano do wojska, jednak nie rozdawano żadnych identyfikatorów, więc po śmierci danych żołnierzy nie było wiadomo, kto kim jest. Brak danych w papierach, a niektóre ciała były zbyt zmasakrowane, żeby mogły zostać rozpoznane przez bliskich. Dla takich stworzono specjalnie groby właśnie tutaj. Spokojne miejsce, aby dusze i ciała mogły trafić spokojnie na drugi świat oraz odpocząć.

_________________
"Sometimes... you can cry until there's nothing wet in you. You can scream and curse to where your throat rebels and ruptures. You can pray, all you want, to whatever god you think will listen. And, still it makes no difference. It goes on, with no sign as to when it might release you. And you know that if it ever did relent...it would not be because it cared."
Johnen Vasquez
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach