Share
Go down
avatar
Nastolatek
Punkty życia : 100/100
Female Posty : 49
Data dołączenia : 24/09/2016
Skąd : Daleko
Zobacz profil autora

Rangi początkowe

on Nie 25 Wrz 2016, 12:31
Rangi początkowe - otrzymywane na początku, które są całkowicie zależne od wieku postaci.

  • Dziecko (0-12 lat) - mały szkrab, który potrafi zapewne rozrabiać i bawić się do wieczora. Jest niemalże całkowicie uzależniony od rodziców, a jeżeli ich nie ma, mieszka w Domu Dziecka oraz ma tam swój własny pokój.

  • Nastolatek (13-17 lat) - osoby, które zaczęły dojrzewać. Wtedy hormony w nich buzują, zaś mogą przejawiać obawy buntu, a czasami nawet i agresji. Dziewczyny zaczynają dbać o swoją urodę bardziej niż zwykle, a w niektórych przypadkach wpadają w kompleksy. Chłopaki zaś czują potrzebę dominacji w danym środowisku, bycia przywódcą. Jeżeli nie mają rodziców, trafiają one do Domu Dziecka.

  • Dorosły (18-60 lat) - żyje na własnym utrzymaniu, pracuje oraz zwykle nie ma czasu na nic (chyba że jest bezrobotny). Emerytura go jeszcze nie obowiązuje, zaś na swoje życie harować musi. Może założyć spokojnie własną rodzinę.

  • Starzec (61 - ??) - jak w nazwie - ktoś, kto już jest na tyle stary, żeby móc pracować. Pomimo wysokiej punktacji w atutach, w rzeczywistości jest ona o aż połowę słabsza.
Powrót do góry
Similar topics
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach