Share
Go down

Czy zapoznałeś się z Regulaminem Gry?

1 - 100%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 1
Iris
Nastolatek
Punkty życia : 100/100
Female Posty : 49
Data dołączenia : 24/09/2016
Skąd : Daleko
Zobacz profil autora

Regulamin Gry

on Pią 30 Wrz 2016, 16:03
Regulamin Gry

1. Livendale należy do gatunku PBF (Play-By-Forum). Wcielasz się tutaj w ludzi lub furries oraz kierujesz ich losem. MG mają niewielki udział na dalszy przebieg historii Twoich postaci.

2. Nick postaci oznacza również jej imię. Wszelakie konta z niepotrzebnymi liczbami zostaną usunięte.

3. Na Forum piszemy w narracji trzecioosobowej. Oczywiście można wyjść poza standard i pisać w narracji pierwszoosobowej, nic nie stoi na przeszkodzie, jednak milej widziana jest ta pierwsza opcja.

4. Odpisy powinny składać się z minimum 75 słów oraz zawierać reakcje postaci na dane wydarzenia. Oto przykład:
Tak oto zawitała na ulicach ogromnego miasta Livendale. Spokojnym oraz zrównoważonym krokiem dążyła do swojego celu, słuchając muzyki na swoim telefonie. Jej uwadze nie przemknęły różne witryny z gadżetami czy też i ubraniami - zależy głównie od tego, co kto lubi. Dziewczyna poprawiła swoje długie, sięgające niemalże do kolan włosy, uśmiechając się niemalże do każdej osoby, którą spotkała. Zapewne zdziwiło to przechodniów, ale cóż mogą zrobić, skoro jest to niemalże "promieniująca" radością osoba? Minęło kilkanaście minut, gdy znalazła się przed sklepem, do którego miała zawitać. Tam właśnie znajdzie to, czego potrzebuje. Wzięła głęboki oddech, uspokoiła swoje myśli, a następnie otworzyła lekkie, zrobione z drewna i szkła drzwi. Zdziwiło ją to, gdyż ktoś mógłby z łatwością się tam włamać, jednak jej zaniepokojenie zniknęło, gdyż zauważyła kraty oraz monitoring. Pokonała schodki oraz powitała z uśmiechem sprzedawcę.

5. Możesz stworzyć i mieć jedynie 5 postaci. Jeżeli zostanie wykryte, że powstało więcej, Użytkownik otrzymuje od Administratora naganę.

6. Wyrywanie kończyn oraz zadawanie permanentnych obrażeń jest zabronione.

7. Uśmiercenie postaci jest możliwe tylko za zgodą jej właściciela (MG mają tę możliwość, gdy osoba nie stosuje się do postów).

8. Możliwa jest ustalona walka, w której postaci mają otrzymać omówione obrażenia lub zginąć, lecz należy o tym powiadomić Administratora.

9. Furries mają to do tego, iż ich wzrost zależy od zwierzęcia, które przypominają. Zatem myszy/szynszyle mogą mieć maksymalnie 1.40 m wzrostu. To samo się tyczy innych gatunków - im w rzeczywistości jest mniejszy, tym w Livendale także.

10. Pisanie za inne osoby bez pozwolenia nie jest dozwolone i będzie karane, w szczególności podczas walk. Dopisek, że "A poszedł w tę stronę", gdy A tego w rzeczywistości nie zrobił, jest przykładem tego punktu.

11. Na początku rozgrywki postać otrzymuje jedną z rang: Dziecko/Nastolatek/Dorosły/Starzec. Są one podstawowe i zależą jedynie od wieku postaci.

12. Jedną postacią możesz pojawić się jedynie w dwóch miejscach jednocześnie. Inny limit mają Sprzedawcy oraz Lekarze - otrzymują dodatkowe miejsce do wypełniania swoich obowiązków.

13. Wszystkie posty, które zawierają treść nieodpowiednią dla nieletnich, związaną z relacjami pomiędzy postaciami, należy ukryć jako spoiler lub oznaczyć wielką cyfrą "+18".

14. Zajście w ciążę jest możliwe jedynie podczas owulacji. Ciąża trwa 2 tygodnie (maksymalnie miesiąc) i zwykle rodzi się jedno dziecko. Jest jeszcze jedna uwaga - jeżeli matka ma Rh -, a ojciec dziecka Rh +, występuje konflikt serologiczny. Pierwsza ciąża nie stanowi zagrożenia, lecz następne - owszem. Wtedy kobieta musi stosować specjalne leki, w przeciwnym razie naraża siebie oraz dziecko na śmierć.

15. Emblemat przedstawia postać. Niedopuszczalne jest to, żeby furry miało wygląd człowieka, a człowiek wygląd furry.

16. Furry nie mogą posiadać skrzydeł, nawet jeżeli są one związane z ptakami.

17. Informacji o pogodzie należy szukać w "Ogłoszeniach". Bawienie się śniegiem w lecie lub opalanie podczas mrozów na zewnątrz będzie karane Ostrzeżeniem.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach